UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2016/2017
W GIMNAZJUM NR 2 IM. M. KOPERNIKA

Dnia 1 września 2016r o godzinie 9.00  apelem na sali gimnastycznej uroczyście rozpoczęto rok szkolny 2016/2017 w naszej szkole.

Pani dyrektor Iwona Fudala serdecznie powitała wszystkich uczniów,
rodziców, zaproszonych gości i pracowników szkoły.
Szczególnie ciepłe słowa skierowała do naszych pierwszoklasistów, zwracając jednocześnie uwagę na to, że czas spędzony w szkole ma być radosny, ale i też pracowity, bo tylko wtedy można osiągnąć sukces.
Na zakończenie swojej wypowiedzi życzyła rodzicom i nauczycielom cierpliwości,
skutecznego działania i wzajemnego wspomagania się w trudnej sztuce jaką jest wychowanie młodzieży.

Następnie głos zabrali pan Jan Hofbauer (Przewodniczący Rady Miasta Lubań) i pani Regina Słabicka (z-ca Przewodniczącego Rady Rodziców),  którzy życzyli nam wielu sukcesów, powodzenia oraz wytrwałości w pracy.

Uroczysty apel zakończył się krótkim programem artystycznym, po którym młodzież udała się do klas na spotkanie
z wychowawcami.

BĄDŹ OPTYMISTĄ, NIGDY PESYMISTĄ!
DLACZEGO?
BO LITERKA "O" JEST PRZED "P" ;)
\DRK\

I TEGO WSZYSTKIEGO ŻYCZYMY WAM