Nasza Szkoła









Nasza Kadra


Nasi Uczniowie


Banery



 

2013/2014

nazwiska i zdjęcia

Chłopcy – I miejsce w powiatowym współzawodnictwie sportowym

Dziewczęta – II miejsce w powiatowym współzawodnictwie sportowym

ZAWODY MIEJSKIE

 Dziewczęta

I miejsce w piłce siatkowej

II miejsce w piłce koszykowej

II miejsce w sztafecie pływackiej

II miejsce w piłce nożnej

II miejsce w tenisie stołowym

 Chłopcy

 I miejsce w sztafecie pływackiej

II miejsce w piłce koszykowej

I miejsce w tenisie stołowym

III miejsce w piłce nożnej

ZAWODY POWIATOWE 

Dziewczęta 

III miejsce w Indywidualnych Biegach Przełajowych

II miejsce w Sztafetowych Biegach Przełajowych

II miejsce w sztafecie pływackiej

III miejsce w piłce koszykowej

IV miejsce w piłce ręcznej

V-VI miejsce w badmintonie

I miejsce w piłce siatkowej

VIII miejsce w tenisie stołowym

III miejsce w piłce nożnej

II miejsce w piłce siatkowej plażowej

II miejsce w Indywidualnych Mistrzostwach Lekkoatletycznych 

Chłopcy 

I miejsce w Indywidualnych Biegach Przełajowych

I miejsce w Sztafetowych Biegach Przełajowych

I miejsce w sztafecie pływackiej

III miejsce w piłce koszykowej

IV miejsce w badmintonie

IV miejsce w piłce ręcznej

V-VI miejsce w piłce siatkowej

II miejsce w tenisie stołowym

I miejsce w piłce nożnej

V miejsce w piłce siatkowej plażowej

I miejsce w Indywidualnych Mistrzostwach Lekkoatletycznych

III miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Wiedzy o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym

ZAWODY STREFOWE 

Dziewczęta 

I miejsce w piłce siatkowej

XIV miejsce w Indywidualnych Mistrzostwach Lekkoatletycznych

V miejsce w biegu na dystansie 1000 m Izabeli Robaczyńskiej

VII miejsce w biegu na dystansie 600 m Aleksandry Lesiewicz

VII miejsce w rzucie oszczepem Aleksandry Kin

IX miejsce sztafety szwedzkiej

Chłopcy 

I miejsce w sztafecie pływackiej

II miejsce w tenisie stołowym

IV miejsce w piłce nożnej

XII miejsce w Indywidualnych Mistrzostwach Lekkoatletycznych

II miejsce w biegu na dystansie 1000 m Sebastiana Pasika

VIII miejsce w biegu na dystansie 300 m Kamila Wernera

IX miejsce w biegu na dystansie 1000 m Kamila Andrzejewskiego

X miejsce w sztafecie szwedzkiej

ZAWODY WOJEWÓDZKIE 

Dziewczęta 

IV miejsce w piłce siatkowej

 Chłopcy  

II miejsce w dwuboju nowoczesnym

VIII miejsce Sztafetowych Biegach Przełajowych

VI miejsce w sztafecie pływackiej

VI miejsce w tenisie stołowym

 

© Daniel R. Kucharczyk 2014